• Takip Edin...

Mutlu Krallık’ta Parti Zamanı

Tarih: Şubat 8, 2015 Kategori: Güncel

Hayal gücünün, rengarek dünyaların, kocaman sevinçlerin ve eğlencenin bulunduğu Mutlu Krallık, çocuklarla çocuk olan büyüklerin olduğu eğlenceli bir yer.

 

Doğum günü partileri, baby shower etkinlikleri, diş buğdayı etkinlikleri ve krallık partileri Mutlu Krallık’ın çocuklarınız için düzenlediği partilerdir.

 

Kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürülerek çocuklarınızın yeni yaşlarını kutladıkları özel tasarımlı, minik süprizlerin ve eğlenceli aktivitelerin olduğu doğum günü partileri çocuklarınızın en güzel anılarında yer alacak.

 

Minik bebeğinizin heyecanını sevdiklerinizle paylaşacağınız baby shower etkinliğinde Mutlu Krallık akıllarınıza gelmeyen detaylarla sizleri şaşırtacak.

 

Çocuklarınız ilk dişleriniz çıkartırken gelenekleri modernize ederek devam ettireceğiniz bir etkinlik hazırlamak istemez misiniz? Diş Buğdayı etkinliği tam size göre.

 

İlla ki özel bir gün olmasına gerek mi var? Mutlu Krallık çocukları ve aileleri birlikte eğlensin diye eğlenceyi hiçbir zaman bitirmiyor. Aklınıza estiği anda Kukla Mumu ile dans edeceğiniz, pinyata patlatıp eğlenceli yarışmalara katılacağınız Krallık Partileri her daim sizin için hazırlanacaktır.

 

SMKartlari